1 Ağustos 2016 Pazartesi

Fitne !

Şu ana kadar bildiğimiz terör örgütlerinden bin kez daha tehlikeli, bin kez daha sinsi ve bin kez daha kalleş olduklarını,15 temmuz gecesinden itibaren,haberlere göz atan herkes anlamıştır.

Adam,kendisini gizlese, pekeke derken bile belli ediyor.

PKK da kalleş bir örgüt, IŞİD de öyle...Ama en azından renkleri belli..!

Ama onları ayırt edebiliyor, tanıyabiliyorduk...

Ya bunlar ?

“…Fitne, adam öldürmekten daha kötüdür….” (Bakara/191)

Erdoğan'a kadar,hiç bir lider,hükûmet bunları gerçek yüzleriyle tanıyamadı. Geçen gece TV.de bu geç tanıma konusunda acı içinde ''Allah bizi affetsin!'' diyecek kadar da dürüst ve samimi idi Cumhurbaşkanı...

Ya o da hiç uyanamasaydı...?

Düşünmesi bile korkunç !

Amerikalı komutan sebebi ile de bir kez daha işgal girişiminin ardında Amerika,AB ve siyonizmin olduğu belgelenmiş oldu ! Yani küfür yine ve hep tek millet !

“Kâfir olanlar da birbirlerinin yardımcılarıdır. Eğer siz onu (Allah’ın emirlerini) yerine getirmezseniz yeryüzünde bir fitne ve büyük bir fesat olur.” (Enfal/73)

 Ahmak kurbağa..!

Bin Ladin'i, Öcalanı kullanıp, işleri bitince öldüren ya da teslim edenler, sana dost olacaklar mı sanırsın ?

Fetö örgütünün başındaki kişilik, yalnızca kullanım süresi miktarınca bir maşa !

Bizleri,bizden görünerek hem aldattınız, hem de derin acılara duçar ettiniz. Bunca mazlumun, bunca kanı dökülenin; bunca, sizin sınav soruları çalmanız yüzünden hakkı olanlar hak ettikleri yerlere geçemediler, mazlumların ahından korkmaksızın biz islah etmek için yola çıktık diyorsunuz.

''Onlara: Yeryüzünde (küfür ve günah işleyerek, müminleri aldatarak) fesad çıkarmayın, denildiği zaman: “-Bizim işimiz, ıslâh etmektir.” derler. (Bakara : 11)

Kafirlere şirin görünmek için La ilahe illallah'ın yanından Muhammedür Rasulüllah'ı ezan da okutmayan bu hasta ruh'a :''hâlâ hocamızın bir bildiği vardır'' diye itaate devam edenler, bilsinler ki, onu putlaştırmışlardır ! Zira ''Allah'a isyan olunacak yerde mahluka itaat yoktur.'' buyurur hadis bize.

“Bir de öyle bir fitneden sakının ki o, içinizden sadece zulmedenlere erişmekle kalmaz. (Umuma sirayet ve hepsini perişan eder.) Biliniz ki Allah’ın azabı şiddetlidir.” (Enfal/25)

Artık herkes herkese, fetöcü mü diye bakar oldu !

Bu ne büyük bir fitnedir..!

Merak ediyoruz : Acaba 250 masum cana kıyan,yüzlerce yaralı ve koca bir ülke insanını kedere,endişeye, üzüntüye soktuktan sonra; yine bir dizide kamyona bindirme cehaleti gösterdiği, Alemlerin Efendisi (sav) her gece rüyasına geldiği gibi (!) gelip bu kez ne dedi..?

“Fitne uykudadır. Onu uyandırana Allah lanet etsin.” (Suyuti) 

__________

Not : 1) Merhum Muhsin Yazıcıoğlu cinayetinden de şu an yakalanan hainlerin çıkmış olması, insana daha hangi karanlık eylemlerin altında Fetö var dedirtecek cinsten.

Not: 2) İsrail'de herkes, aynı zamanda askerdir ve evlerinde silahları,mermileri ile savaşa hazır ve eğitimlidirler. Kadın-erkek...
Madem bazı bakan ve yazarların dediği gibi daha 5-10 yıl ülkemizi parçalamak için alçakça saldıracaklar, o zaman bizim de ruhsat kolaylığı ile silahlanmamız ve zaman zaman eğitimden geçmemiz fikri düşünülmelidir.