28 Kasım 2016 Pazartesi

Vah vah çok mu üzüldün ?

Devrimci,emperyalizme karşı direnişçi,komünist..!

Forbes'in dünyanın zengin liderleri listesinde 6. sırada 900 milyon dolarcık..!

İlk sıralarda olsa tenkit ederdik (!) bu nasıl komünistlik lan diye..!

Sen de kalkıyorsun bir Müslüman olarak,''2016 ne doymaz yılmışsın!''diyerek hem Allah'ın kulları için ecel taktirine,fakında olmayarak kafa tutuyorsun,hem de 90 yaşında ölüp gitmiş bir ateist/komünist için sayfanda yer ayırıyorsun..!

Amerikan emperyalizmine kafa tutmasının dışında, bu nasıl halkçılık efendi !

900 milyon servet ve hastalandığında padişahlık gibi, babadan oğula, yönetimi kardeşine devrediyorsun..! Olsun o komünist bir devrimci öyle mi..?

Fidel Castro'dan söz ediyorum, hani cesedinin yakılmasını vasiyet eden,CIA'nin yüzlerce kez suikast yapıp-eceli gelmediği için- öldüremediği.ateist kafirden...

Müslümanların yeryüzünde topyekûn aşağılanıp, kanlarının oluk oluk akıtıldığı (yalnızca Halep'de son bir haftada binden fazla Müslümanın yani insanın katledildiği ) zaman diliminde sen tutmuş Castro'yu gündem edinmişsen, vallahi inancını ve durduğun yeri sorgula derim...

Efsane lidermiş !

49 yıl dikta ile ülke yönetirken servetini 900 milyon dolara çıkartırken; sana ne diktatör, ne de hırsız denilecek ama halkın 15 dolar aylıkla halkının nefesi kokacak ve efsane olacaksın !

Bir Müslümanın gönlünde kafirlere muhabbet olamaz. Velev ki o kafirler bir yerlerde önemli işler,insanlık için önemli buluşlar yapmış, hatta bir ülkenin kurtuluşunda rol oynamış olsunlar ! Allah ve Peygamberi önce iman diyor...

Bir zamanlar Batista diktasına baskına kalkan adam, gücü eline geçirince efsane oluyor...!
Bir zamanlar padişahlığa karşı duruş sergileyen adamlar, güç ellerine geçince,birden bire servetleri katlanarak padişah sefasıyla ülkeleri tek adam olarak diledikleri gibi yönetiyorlar ve ağızlarından içki masalarında çıkan sözler,ertesi gün mecliste kanun oluyor ! Sonra gelsin salakların övgüleri,bağlılık yeminleri,bitmez tükenmez vefaları, sen olmasaydın biz olmazdık türünden insanı imandan eden ahmak sözleri..!

Fidellerin hayatını bildiğin kadar, Alemlerin Efendisi tek Önder ve Örnek insanın, Peygamberimizin (sav) hayatını bilmezsin..! Onlara hayran olduğun kadar, Peygamberimize hayran olmazsın..! Çünkü K.Kılıçdaroğu'nun dediği gibi, okullarda Peygamberin hayatının anlatılması laikliği bitirmiş (!)

En azından K.K biliyor yani, Hz.Peygamber Medine İslam Devletini kurdu yani laikliği, kafirliği red eden bir sistem. Çünkü İslam bütün izm'leri, ideolojileri,insan aklının ürünü felsefeleri reddeder. Esasen La ilahe illallah, derken LA bütün bunları reddediştir,tağutları yani...

Bunun anlayın artık Müslümanlar ve kimleri hayatınızda sevip lider,örnek kabul ettiğinizi ''ölmeden önce'' lütfen yeniden güncellerken,tevbe ve iman tazelemeyi de ihmal etmeyin..!

Dibin Notu : Bir de ekranlarda gördüm, bu iman etmemiş adam için; bazı cahiller : ''Allah rahmet eylesin!'' dediler...Kim bir kafire Allah'ın rahmetini dilerse, Allah'ın gazabı üzerine olur ve tevbe-iman tazelemesi gerekir..!