24 Aralık 2016 Cumartesi

Sakın unutma..!


İyi ki, zamanında her tür ve fikirden yazar çizeri okumuşum. 

İyi ki, zamanında, her türlü meslek,meşrep,ideoloji,hatta dinden ve dinsizden insanlar tanımış;fikir alış-verişi yapmışım.

Sonra fikren ve yaş olarak kendinize bir yer edinmenin huzuru ile-çünkü o yer Allah'ın ve Peygamberinin buyruklarına paralel ve fikren,itikaden itaat üzerine dizayn edilmiş-artık lüzumsuz yazar-çizer;kitap hele romanlarla kısa ömür sermayesini heba etmemeye azami özen gösteriyorsunuz.

Mesela şeytanın sözcüsü bazı gazete yazarlarına (!) ayda yılda bir bakıyorum. Aynı aymazlık,aynı basitlikle ruhlarının kazuratlarıyla sayfa kirletmeye devam ettiklerini görüyorsunuz. İslam'dan imandan ne anladıkları,nasipleri...bunları geçtik de; ahmak hala bizim Suriye'de ne işimiz var, Suriye'lileri kurtarmak için girmişiz de, onlar burada sefa alemlerindeymiş de..! 

Fırat Kalkanı'ndan başta ABD ve bölücü terör maşaları dertli ve şikayetçi de sana ne oluyor sahibinin sözcüsü..? Devletimiz bunu defaatle açıklamadı mı ? Suriye sınırımız boyunca PKK devleti kurulmaya çalışılıyor,bunu seyredemeyiz;ayrıca hainleri evimizde beklemek yerine inlerinde vuracağız diye ilan edildiğinde senin kafan hangi fıçının içindeydi...Yazık bu basit sığ görüşlü,ufuksuz çapsız adamları sırf Erdoğan'a saldırıyorlar diye alıp okuyanlar maalesef hâlâ var...Hatta bu memlekette öyle hainler var ki-bir kısmı da yurtdışında kaçak-Erdoğan düşecekse isterse ekonomi yerlerde sürünsün, hatta vatanın anahtarları 15 temmuzda yapılmak istenen gibi, emperyalist kâfirlere teslim edilsin, umurlarında değil ! 

Korkaksın ! 
Asla farklı yazar,gazete,kitap eline alamazsın..! 
Korkaksın !
Farklı TV kanalında açık oturum dinleyemezsin !
Korkaksın !
Asla eleştiriye gelemezsin,çünkü verecek cevabın yok..! 
Beyninde, kara bir örümcek, koskocaman yuva yapmış,silkelenmelisin !

Ama sakın unutma !

Bu dünyada kimleri sevip desteklediysen, ''diriliş günü'' onların yanında olacaksın !

Sakın namazın seni aldatmasın ! ''Vay o namaz kılanların haline...'' Çünkü sen sosyal hayatında, verdiğin oyda hiç bir zaman namaz/din ehlinin yanında olmadın !

*Seviyorum blogumu...
Günlüğüm gibi burası...
Kendi iç sesim...
Sitemlerim, sevinçlerim...
Derin kederlerim,
Ve sizleri de seviyorum dostlarım...
Ben yazmaktan vazgeçmedim,sizler de okumaktan...
Bazen bloga yazmak için girerken ilk karşıma çıkan istatistikler, genelde okumadan yazı kısmına yani buraya geçerim,gözüm ilişince maşallah dedim ve teşekkür edeyim dedim.