13 Mart 2017 Pazartesi

Avrupa'da Nazizm..!


Tarih 11 mart 2017

Kelime anlamı ''Alçak Ülke'' olan Hollanda, önce dış işlerimize hava sahasını kapatıyor, ardından kadın bakanımızın yolunu keserek, kendi konsolosluğuna gitmesine engel olarak, saatlerce arabasında rehin tuttuktan sonra, zorla Almanya'ya polis aracıyla geri götürüyor.! Diplomatik skandal ötesi rezalet !

Bakanımıza yapılan haksızlığı demokratik şekilde, şiddete başvurmaksızın protesto eden gurbetçilerimizin de üzerlerine atları sürüyor, copluyor ve kurt köpeklerini üzerine salıyor Hollandalı faşist köpekler !

Bütün bunlar 2017 Avrupa'sında meydana geldi. Ekran başında acı ve dehşetle sabahladık. O Hollanda ki, Srebreniza'da, katil Sırplardan kendisine BM gücü diye sığınan, binlerce Bosna'lı Müslümanı, katillere teslim edip,katliamı seyreden Hollanda..!

Benim Peygamberim (sav) ''Küfür (yani kafirler/kafirlik,isimleri,cisimleri değişik olsa da) tek bir millettir.'' diye asırlar öncesinden hakikatin haberini biz ümmetine zaten vermiş ve bizi uyarmıştı.

Bazıları sosyal medyada ve köşe yazılarında bu faşistliğe sessiz kaldılar ! Korkma ! Faşizme karşı olunca AK Partili olmazsın!

Trump ile dünyada faşizm ve İslam düşmanlığı rüzgarları sertleşme eğilimine girdi. Artık mızrak çuvala sığmıyor, haçlı ruhu 18 yy. daki gibi yeniden açığa çıktı. Herkes şunu bilsin ki, ezelden ebede kadar haç-hilal kavgası sürecektir...''Hak geldi,batıl zail oldu...'' yine olacaktır Allah'ın inayetiyle.

Hiç bir şiddete,yıkıp dökme yapmadan,yalnızca slogan atan kardeşlerimize alçakça saldıranlar, sokak eylemlerini bölücüler yaptığı zaman,uzaktan seyretmekle ve desteklemekle bize ne kadar dost (!) olduklarını göstermiş oldular.

Onlara karşı çok ağır cevaplar verilir de, ne çare vatandaşlarımız o keferelerin içlerinde ! Atılacak adımlar kuşkusuz bu hesaba göre yapılacaktır.

Almanya'nın başı çektiği bu Avrupai Evet karşıtlığı, aslında, aptallar bilmiyorlar ki,kararsızları da Evet diyenlerin safına çekmiş oldu. Milletçe birbirimize çok sıkı kenetlenip,çok güçlü bir ülke olmak zorundayız,buna mecburuz. Herkes anlasın artık, bu referandum ülke meselesidir, var oluş savaşıdır. Suriye gibi bizi de parçalamak hesabındalar ve bundan vazgeçmeyecekler !

İmam Şafii'ye sordular:

- Fitne zamanı hakkı tutanı nasıl anlarız?

Dedi ki: ''Düşman okunu takip edin,o sizi Hak ehline götürür.''

Bu referandumda PKK'sından Fetö'süne, Almanya'nın başı çektiği Avrupa'sına kadar hepsi birleşip HAYIR diyorsa, yani düşman okunun hedefi yeniden büyük,güçlü ve bağımsız Türkiye ise, başka söze gerek yok.