15 Temmuz 2017 Cumartesi

15 Temmuz'a dair..!

* İnsanımıza reva görülen geçmişteki bildik darbelerden değildi !

* Bu  kez, darbe görüntüsünde işgal ve ülkemin parçalanmasına maşalık edecek hasta ruha bir  mahkum kalmaktı.

* Geçmiş darbeciler, ülkeyi bölmeyi-parçalamayı akıllarından geçirmemişlerdi. Bunlar kendilerine verilecek sözde halifelik makamı uğruna vatanımın 3'e bölünmesine çoktan razıydı.

* Bazılarının sandığı gibi Fetö ile savaşılmadı. Topyekûn  NATO, CIA, MOSSAD, mi6, BND...kafirleri ve onları işbirlikçileri BAE, Vatikan gibi ülkelerle savaşıldı. FETÖ buzdağının yalnızca görünen,maske takmış maşa yüzü idi.

* İlk kez bağımsız, kendi kararlarını kendisi veren; söz dinlemeyen, ülke menfaatlerini yabancı müstevlilelere peşkeş çekmeyen bir lider ve yönetim batıyı çok kızdırdığı için geçen yıl bugün 15 Temmuz'u yaşadık.

* Fetö başı, NATO ve batıya açıkça çağrı yapmıştı, ülkeme müdahale edilip, işgal edilsin diye. Buna rağmen uyanmayan yandaşları, bu ülkenin seçtiği lidere suikast timinde yer alıp,kaçtıkları kuytularda yakalanıp,mahkemeye getirilirken tişörtüne ''kahraman'' yazdıracak kadar zavallı hale düşebiliyorlarsa, artık onlar için uyanma yeri mezardır !

* 249 şehit ve 2000'e yakın gazi...
Sizler ne demokrasi, ne de Erdoğan için çıktınız yola. Önce vatan,devlet,din,bayrak,millet için tanklara,uçaklara meydan okudunuz. Ve tabi sonra oyunuza,reyinize oyun oynamak, iradenizi yok sayanlara, hadlerini bildirmek için...

Bu millet ne sizleri unutacak, ne de o gece bir korkak gibi evlerde TV karşısında duruma göre vaziyet almaya hazırlanan ödlekleri !

Bu millet ne sizi unutacak, ne de o gece kendisine bir başka ülkeye sığınma teklif ve cür'etinde bulunanlara : ''Lider taşın ardına saklanırsa, millet dağın ardına saklanır'' diyerek cesurca, kahramanca meydanlara inip, milletiyle gerici faşistlere meydan okuyarak onları yenen uzun adamı da unutmayacak..!

* Sözün özü, Allah bu milleti, geçen yıl bu zamanlar; Suriye-Mısır gibi olmaktan korudu. Şükürler olsun.